Türkiye’de ve yurt dışında yerleşik müvekkillerimiz ile dünyanın önde gelen çok uluslu şirketlerine Türk hukuku ve uluslararası hukuk kapsamında süratli ve çözüm odaklı danışmanlık hizmetleri sunmak Gençoğlu Hukuk Bürosu olarak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Bu doğrultuda hukuk ve iş dünyasının güvenilir ve saygın çözüm ortaklarıyla müvekkillerimizin ihtiyaç duyabileceği hukuki danışmanlık hizmetlerini dünya standartlarında bir kalitede sağlamak için faaliyet göstermekteyiz. Av. Burak Gençoğlu’nun tecrübelerinden de faydalanarak ve gerekli olması halinde yurtdışında irtibatta olduğumuz hukuk büroları ile birlikte Türk Hukuku ve Uluslararası Hukuk kapsamına giren her türlü işlemde müvekkillerimizin karşılaşabilecekleri hukuki risklerin tamamını ortadan kaldırarak ileride doğabilecek uyuşmazlıkların önüne geçmekteyiz.

Yabancı yatırımcıların Türkiye’de yapacakları yatırımlarda tecrübelerinin bulunmadığı bir hukuk düzeninde hukuki nedenlerle ticari kayıplar yaşamalarının önüne geçmek, en doğru ve etkin şekilde yatırımlarının hayata geçirilmesini sağlamak ve böylece müvekkillerimizin menfaatlerine olduğu kadar güvenli bir yatırım ortamı oluşturulmasına da katkıda bulunarak ülkemizin de menfaatlerine hizmet etmek en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Gençoğlu Hukuk Bürosu ülkemize yatırım yapacak uluslararası şirketler ve kişilerin her türlü hukuki ihtiyacını karşılarken Türk ekonomisinin gelişimine de katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle global ölçekte şirketler ile kazandığımız tecrübeyi Türk girişimcilerinin uluslararası alanda gerçekleştirdikleri yatırımlara da aktararak müvekkillerimizi hukuki risklerden uzak tutmak için en yüksek özen ve gayreti göstermekteyiz.

“Hızlı, Güvenilir ve Çözüm Odaklı” prensipleriyle hareket ederek uluslararası ticaretin saat dilimlerinden bağımsız olduğunun da bilincinde müvekkillerimizin her türlü hukuki danışmanlık ihtiyaçlarına, ticari hayatın dinamiklerini de dikkate alarak her zaman en hızlı biçimde cevap vermeyi sürdürmekteyiz.